Неділя, 26 Червня, 2022

Сережки для маленьких харків’янок: де і які вибрати

Сережки для дітей — окрема тема для виробників ювелірних прикрас. Це специфічні вироби, що відрізняються невеликими розмірами та певною тематикою — тварини, зірочки, сердечка, герої мультсеріалів та інше. Така продукція має незмінний попит у батьків, багато хто з яких готовий проколювати вушка малечі мало не відразу після народження. Чи розумно це? В інтернеті достатньо інформації на дану тему, ми ж хочемо тільки порадити, які сережки вибирати, коли “прокол” вже зажив і тимчасові “цвяшки” можна замінити на справжні дитячі сережки з https://aurum.in.ua/c/sergi/f/sex:detskiy/.

 На що звертати увагу при виборі сережок

Як показує практика, найважливіше в цій справі — матеріал. І сьогодні в цьому плані немає розбіжностей — всі фахівці одностайно “голосують” за золото високої проби. Чому? Цей матеріал гарантовано не викликає алергічних реакцій.  Втім таке ж безпечне для здоров’я дитини й срібло. 

При цьому важливо, щоб у виробника ювелірних виробів була хороша репутація. Особливо це стосується сережок, зроблених з біжутерійних сплавів. Тут батькам краще не ризикувати та не економити, а купувати вироби від кращих європейських брендів, з високою гарантією якості та відповідними сертифікатами.

Порада: після того, як купили сережки дитині, поспостерігайте за нею, чи немає небажаних ефектів, почервоніння тощо.

Скільки мають важити сережки для дівчаток?

І в цьому питанні у медиків теж немає розбіжностей — щоб дитина почувала себе комфортно, сережки мають бути максимально легкими, а мочка вуха не повинна помітно відтягатися.

Що стосується форми прикрас, то краще, щоб вона була максимально гладкою, без гострих, ріжучих кутів. Зверніть також увагу на вставки (якщо вони є), кріплення має бути надійним, закріпленим “лапками”, щоб камінь фіксувався “намертво”.

Ще один важливий момент при виборі дитячих сережок — їх замочки. Застібка, як і кріплення, по-перше, має бути надійною, щоб сережка не загубилася, по-друге, простою у функціонуванні. Дитина 5-7 років не має страждати кожен раз, знімаючи та одягаючи прикраси. Тим більше, що таким чином, вона може поранитися та травмувати мочку вуха.

Що найчастіше в цьому плані вибирають для дітей? Це “цвяшки”, сережки петелькою з гачком або з англійським замком.