П’ятниця, 24 Червня, 2022

Суд скасував результати виборів до Харківської міськради

Другий апеляційний адміністративний суд не визнав протокол про результати виборів до Харківської міськради і прийняв рішення його скасувати. Далі на kharkovyes.

Все почалося зі звернення одного з кандидатів з позовом на Харківську ТВК в суд. Олексій Вац, який є кандидатом від “Слуги народу”, попросив скасувати і визнати недійсним протокол “Про визнання 84 кандидатів обраними депутатами Харківської міськради VIII скликання”. Він також попросив визнати минулі депутатські вибори нелегітимними і організувати перевибори.Свою заяву і позов він підкріпив фактами: за його словами, більше сотні протоколів, які прийняла ТВК, не мали прошивки, зате мали безліч виправлень, а також некоректні цифри. Перший позов був відхилений судом, але Вац подав апеляцію. Врешті-решт протокол ТВК все ж визнали недійсним, але в проведенні повторних виборів відмовили.

Повідомляється, що Харківська ТВК вже подала оновлений протокол. Але на сайті міськради новий документ поки що не з’явився. За даними попереднього протоколу до міськради пройшли представники шести політичних партій: “Блок Кернеса – Успішний Харків”, ОТЗЖ, “Європейська солідарність”, “Слуга народу”, “Партія Шарія”, “Блок Світличної” Разом! “.