Неділя, 26 Червня, 2022

Що краще: заміна скла чи дисплейного модуля?

Рідко можна зустріти людину, яка жодного разу не зверталася до сервісного центру по ремонту свого гаджета: не працююча зарядка, кнопка Home, динаміки, мікрофон і звичайно ж розбитий екран. Останнє – найпоширеніше явище. Адже для цього не обов’язково кидати свій дорогоцінний смартфон, іноді досить одного незручного руху і екран покривається “павутиною”. У цій статті ми розповімо про те, в чому різниця заміни скла і дисплейного модуля на iPhone і чому це варто зробити на macuser.ua. Тож почнемо.

Чому екран?

Будь-який співробітник центру по ремонту iPhone, і не тільки, відповість, що саме екрани – найчастіша причина звернень від користувачів смартфонів. На телефон, який лежить в задній кишені брюк, випадково сіли або він просто вислизнув з рук, підбили в транспорті – причин багато, а результат один. Звичайно, якщо пошкодження незначні (подряпини, тріщина не велика), то смартфоном можна продовжувати користуватися. Але якщо це заважає або тачскрін не працює – варто негайно звернутися в сервісний центр і міняти екран.

замена экрана

Заміна захисного скла або дисплея?

Скло – це єдиний елемент, який захищає дисплей від механічних пошкоджень. Якщо розбивається скло, то його замінити простіше і дешевше, ніж весь дисплей. Але, сучасні моделі iPhone (починаючи з 4) обладнані так, що скло і дисплей як єдине ціле і роз’єднати їх не так просто. Без спеціального обладнання, як на виробництві Apple, тут навряд чи обійтися і якість такої роботи не буде на висоті.

До речі, найчастіше при поклейці нового скла вам можуть запропонувати неоригінальні деталі і, відповідно, ціна буде не високою. Деякі майстри навіть можуть замінити скло у вашій присутності, всього за хвилин 15-20. Врахуйте, що якість такої роботи не дає ніякої гарантії на довгостроковість.

замена модуля

Якщо ж вам важлива якість, тоді варто виконати заміну всього дисплейного модуля. Головна перевага такого ремонту – ваша гарантія від виробника на пристрій зберігається і в разі поломки інших частин гаджета можна буде знову звернутися до авторизованого сервісного центру.

До речі, в разі закінчення терміну гарантії, Apple надає додатковий захист на заміну дисплея в будь-якій сервісній точці світу.

Компанії, які дорожать своєю репутацією і клієнтами, такі як macuser.ua, відразу пропонують замінити весь модуль (скло + дисплей). Так, це звичайно дорожче, але робота буде виконана якісно і з гарантією того, що під час написання смс або дзвінка ваше скло не відклеїться.