Субота, 25 Червня, 2022

ТОП-5 витяжок для кухні в цьому році

При приготуванні їжі жир і волога осідають на різних поверхнях. Нерідко впоратися з цим досить складно і наявність таких речовин в кухні нерідко може призводити до появи неприємних запахів, здатних принести серйозний дискомфорт. Одним з найбільш ефективних способів боротьби з таким станом справ, є використання таких пристроїв як кухонні витяжки.

У даній статті ми розглянемо 5 кращих кухонних витяжок в 2019 році.

Топ 5 витяжок для кухні в 2019 році

До п’яти кращим кухонним ватажком в 2019 році можна віднести наступні:

  • Ventolux Garda 60 Inox (620) Slim

Ця вбудована витяжка виготовлена ​​з нержавіючої сталі. Вона відповідає всім вимогам і може бути розміщена практично в будь-якому місці. Серед головних достоїнств цього варіанту можна відзначити: простоту використання, дуже вигідну вартість, висока потужність, великий вибір кольорів, наявність трьох різних режимів роботи.

  • Pyramida TL 60 SLIM BL

Пристрій можна використовувати разом в режимі циркуляції і відведення повітря. Володіє універсальної шириною, що дозволяє дуже зручно вбудувати її практично над будь-плитою. Пристрій володіє невисоким рівнем шуму, вага становить 6,4 кг.

Також витяжка має дві лампи розжарювання, цілком вигідну вартість, виготовляється в різних відтінках і кольорах. Фільтр для витяжки як і сам пристрій може дуже довго і надійно прослужити, завдяки продуманій конструкції

  • Minola HVS 6612 BL 1000 LED

Дуже сучасний варіант, який володіє продуманим і зручним сенсорним управлінням. Пристрій здійснює як при відведенні повітря, так і рециркуляцію. Шум при її роботі не перевищує 62 дБ.

Пристрій має 3 швидкісних режиму, дуже продуманий і ергономічний дизайн, дві вбудовані світлодіодні лампи, можливість використовувати два різних фільтра.

  • Pyramida Casa 60K BL

Бюджетний варіант володіє цілим рядом досить важливих властивостей. Відрізняється своєю компактністю, а також низьким рівнем шуму при роботі (50 дБ). Випускається в різних відтінках, що дозволяє підібрати найбільш відповідний варіант для конкретного кухонного інтер’єру. Підтримує три різних режиму роботи.

  • Perfelli DN 6671 A 1000 BL

Сучасна витяжка відрізняється великою потужністю, працює як на відведення повітря, так і на рециркуляцію. Електродвигун пристрою має спеціальний захисний протипожежних кожух. Практично не виробляє шуму при роботі, має спеціальні декоративні вставки, завдяки чому може дуже добре вписується практично в будь-який сучасний кухонний інтер’єр. Випускається в різних колірних відтінках.