Середа, 22 Червня, 2022

Вибираємо подарунки для корпоративних клієнтів

Без чого не зможе стати успішним жоден бізнес? Правильно, без клієнтів. Клієнти – це рушійне ядро, яке дозволяє компанії або фірмі рости, розвиватися, ставати краще і рухатися вперед на зустріч до нових звершень. Саме задоволення потреб і бажань клієнтів роблять компанію успішною, і тому, дуже важливо не забувати про них під час важливих для компанії подій або ж під час свят. Однак, не кожен керівник або власник компанії зможе правильно підібрати корпоративні подарунки клієнтам. Тому, щоб по-справжньому порадувати здивувати та порадувати своїх постійних покупців, рекомендуємо ознайомитися з деякими порадами, які допоможуть вибрати відповідні презенти.

Як вибрати презенти клієнтам?

Перш за все, необхідно чітко визначити бюджет і тематику події, в честь якої клієнти отримують ті чи інші подарунки. Таким чином, покупці будуть інформовані в проведених компанією заходах. Особливо важливо не забувати про найбільш популярні свята, такі як Новий рік чи день заснування вашої компанії. Також, обов’язково потрібно пам’ятати, що презенти від компанії повинні бути універсальними і не нести особистісного характеру, але, при цьому, спонукати людину знову звернутися за товарами і послугами до вашої компанії. Не забувайте, що вартість того подарунку, який Ви вирішили надати клієнтам, повинна відповідати рівню компанії, оскільки, в іншому випадку, фірма ризикує отримати негативний відгук на подібні дії. Важливо враховувати і специфіку клієнтури, з якою працює компанія. Оцініть потреби людей, і зможете підібрати дійсно хороші варіанти.

Що можна запропонувати в якості презенту клієнтам?

Саме час поговорити про ті варіанти, які будуть прийнятними для покупців у всіх сферах. Серед них можна розглянути такі варіанти:

  1. Акції та знижки клієнтам. Ви можете надати відвідувачам і покупцям можливість придбати продукцію компанії за зниженою ціною, особливо, коли напередодні великі свята.
  2. Фірмові речі і предмети з символікою або атрибутами компанії або фірми
  3. Невеликі подарункові сертифікати на покупку продукції компанії або фірми
  4. Сувеніри, невеликі м’які іграшки, пледи, канцелярське приладдя
  5. Бонусні пропозиції і додаткові розіграші великих призів

Мультибрендовий подарунковий сертифікат від Onecard

Не залишилось більше цікавих ідей, як можна залучити більше клієнтів шляхом піднесення невеликих презентів і бонусів? Погодьтеся, ламати голову над подарунками досить непроста і трудомістка задача, що забирає величезну кількість вільного часу. Однак, за допомогою мультибрендового подарункового сертифікату від Onecard, вам більше не потрібно буде випробовувати долю, і сподіватися на те, що обрані презенти сподобаються цільовій аудиторії. Завдяки цьому сертифікату клієнти зможуть відвідати понад 3000 торгових представництв популярних українських і зарубіжних брендів по всій Україні, і придбати цікаві для них товари і послуги на власний розсуд за рахунок номінальної вартості сертифіката. Серед компаній-партнерів Onecard можна виділити Lee Cooper, Mango, OKKO, Епіцентр, Diesel, Walker, Zarina, il Molino, ARGO, United Colors of Benetton, Eldorado, WOG, Planeta Kino, Concert Ua, Comfy. Набутий сертифікат діє протягом 500 днів з моменту активації, а скористатися ним можна в будь-якій точці країни, де є торгове представництво бренду-партнера.