Субота, 25 Червня, 2022

Новий губернатор Харківщини наказав повернути майно «Металіста» області

У Харкові неодноразово піднімалася проблема використання державного майна сторонніми людьми. Цього разу ця проблема була пов’язана безпосередньо з майном «Металіста», повідомляє kharkovyes.

Як з’ясували чиновники, через бюрократію деякі конфісковані у одіозного Сергія Курченко частинами майна відбувалися «дивацтва». Так, Кабмін в 2018 році видав постанову, за якою велика частина комплексів колишніх ПАТ «Футбольний клуб «Металіст», ТОВ «Металіст Холдинг» і«Металіст арена» передали в управління обласної адміністрації. Однак протягом усього 2018 року майно так і не потрапило на баланс області. А вже на початку 2019 року в обласну адміністрацію надійшов лист від Головного територіального управління юстиції в Харківській області про те, що було винесено судову постанову: призупинити будь-які дії щодо арештованого майна. В результаті до цих пір частина приміщень стадіону «Металіст», частина дитячої футбольної академії «Металіста», база в селищі Високому і інші об’єкти не прийняті в управління ОДА.

Таким чином, досить тривалий час «невідомі» особи активно використовували майно області і отримували з цього прибуток. У той же час, працівники департаменту у справах спорту ХОДА, за їхніми словами, повідомляли про цю проблему губернатору Світличної, однак та ніяк не прореагував на ситуацію, і експлуатація об’єктів орендарями продовжилася.

«Протягом року, по-перше, не виконувалося судове рішення, а за невиконання судового рішення може настати пов’язана з ним відповідальність. По-друге, необхідно розуміти, що хтось все-таки користувався цими приміщеннями і користується досі. А це прибуток. Треті особи отримують доходи. Фактично ми можемо припустити, що кінцевим бенефіціаром і на сьогодні є Курченко, – підкреслив Олексій Кучер. – Прошу негайно відреагувати на все, що відбувається. Даю вам термін в 2 тижні, щоб ми все-таки перереєстрували, виконали розпорядження Кабміну і рішення суду. Це дуже важливо, тому що для харків’ян ми повинні повернути ці приміщення і один з найкращих стадіонів України », – заявив новий глава ХОДА Олексій Кучер.