Четвер, 30 Червня, 2022

Збережіть нерви і гаманець у цілісності за допомогою ломбардів

Існує велика кількість ломбардів, які ви можете використовувати як зручний засіб для швидкого і простого отримання готівки. Якщо вам терміново потрібні гроші, але ви не можете отримати кредит у банку або поповнити свій поточний рахунок, то заставний кредит у ломбарді https://lombard.net.ua/ є оптимальним варіантом. За умови, що ви маєте цінну річ, яка може бути закладена, готівка відразу ж стане доступною без будь-яких дратівливих питань.

Як працюють ломбарди

Хоча імідж ломбардів у суспільстві в якійсь мірі все ще негативний, вони дуже вигідні для клієнтів. Доступні у всіх великих містах, їх фактичний бізнес – це щось на зразок бартеру: клієнти закладають свої цінності за готівку, беручи іпотеку, або ж обмінюють на гроші.

Практично все, що більш-менш цінне, можна перетворити у гроші. Популярні пішаки – золото, коштовні прикраси, такі як ланцюжки, каблучки, браслети і годинник, а також антикваріат або високоякісний фарфор, електронні предмети або дизайнерський одяг. Є навіть спеціальні ломбарди для автомобілів, човнів чи будівельної техніки.

Клієнти ломбардів, як правило, приходять з середнього класу. Позика під заставу, в основному, становить від 25 до 50 відсотків від вартості об’єкта, що підлягає заставі. По депозиту людина може викупити свою річ назад, якщо погасить кредит і відсотки протягом встановленого періоду. У разі відсутності фінансової можливості внести іпотечний кредит у термін, існує можливість його продовження.

Переваги ломбардів

У випадку короткострокової фінансової нестачі сучасні ломбарди – це ідеальний спосіб швидко отримати грошові кошти і, перш за все, без бюрократичної тяганини. Ломбард не ставить ніяких питань, необхідно пред’явити тільки посвідчення особи. Як заставодержатель, ви маєте право викупити заставу протягом певного періоду, що явно краще, ніж якби в разі дефіциту ліквідності цінні сімейні реліквії довелося б продати.

ломбард

Якщо коротко, то переваги ломбардів наступні:

  1. миттєві позики;
  2. відсутність кредитних чеків;
  3. немає впливу на ваш кредитний рейтинг;
  4. ніяких неприємних допитів і документів;
  5. надійне зберігання речей.

Власне, якщо заглиблюватися, то ломбарди не мають ніякого відношення до перевірки вашої кредитоспроможності. Тобто, ви фактично залишаєте цінний предмет в одному місці і просто берете за нього гроші. Такі позики під заставу ніколи не поставлять під загрозу довіру до вас зі сторони банку. Незалежно від того, скільки ви берете, ваш банк не буде про це повідомлено.

Ще одна перевага полягає у тому, що ви отримуєте швидкі кредити без будь-яких турбот. Більшість людей отримують позику в день, коли вони підписують договір з ломбардом. Та й закладений товар клієнту дозволяють повернути в будь-який час. Вам не потрібно за це додатково платити, як часто буває зі стандартними кредитними послугами.

Ломбарди зберігають всі застави у безпечному місці. Вони дбають про збереження речей протягом усього терміну кредиту. Це означає, що, ідучи забрати назад свій предмет, ви знайдете його в тому ж стані, у якому залишили. Предмети в ломбарді не обмінюється, не поліпшуються, не ламаються і не губляться. У таких випадках ви можете використовувати свій контракт, щоб отримати відшкодування.