Субота, 25 Червня, 2022

Вийти за межі яблук: екзотичні фрукти, смачні і корисні для кожного харків'янина

Сінгапур, Малайзія, Таїланд та інші азіатські країни і території рясніють різноманітними яскравими і поживними фруктами. Вони не тільки мають прекрасний смак, але також мають величезну користь для здоров’я і повинні вважатися невід’ємною частиною здорового харчування. Багато дієтологів і лікарів хвалять здатність цих продуктів з інтернет-ринку Freshmart запобігати численним захворюванням і підтримувати загальне здоров’я і благополуччя тих, хто любить їх їсти.

Найпопулярніші екзотичні фрукти

У цьому матеріалі поговоримо про таких продуктах:

  • папая;
  • пітахая;
  • маракуя;
  • гуава;
  • черімоя;
  • карамбола.

Папая містить антиоксидант, відомий як бета-каротин, який, як було показано в дослідженнях, знижує ризик раку товстої кишки і простати. Папая також має достатню кількість клітковини, яка може допомогти вашому травному тракту очиститися. Крім того, вона також містить необхідні мінерали калію, магнію і міді.

Пітахая, яку також називають «плід дракона», надзвичайно багата на вітамін С, який допомагає вашій імунній системі під час стресу. А також фрукт запобігає цинзі та забезпечує організм дозою корисних антиоксидантів.

Дуріан – цікавий фрукт, тому що його надзвичайно сильний запах іноді вважається приємним, а іноді – просто нудотним, в залежності від уподобань. Це відмінне джерело вітамінів В2, В6, В1 і С, а ще корисних жирів.

фрукты

Смачно і корисно

Маракуя не надто відомий фрукт, але вона багата залізом, яке необхідно для перенесення кисню по всьому організмі (недолік заліза може призвести до запаморочення і втоми). Це також відмінна закуска для тих, хто хоче схуднути, тому що один фрукт маракуї містить тільки 17 калорій.

У гуаві міститься в чотири рази більше вітаміну С, ніж в апельсинах, а також це джерело вітаміну А навіть більше, ніж морква. Вітамін А сприяє підтримці зору, особливо при частому слабкому освітленні, а також стимулює загальний ріст клітин в організмі.

Черімоя, неймовірно солодкий фрукт, який швидко стає все більш популярним в Україні, може похвалитися достатком В6 (використовується для лікування хвороби Паркінсона). Черімоя також може похвалитися високим рівнем калію, який допомагає хворим на діабет, контролюючи артеріальний тиск і частоту серцевих скорочень.

Карамбола, або «зоряний фрукт», що містить всього близько 30 калорій. Цей кисло-солодкий продукт багатий фолатом, який, як було доведено, допомагає мінімізувати шанси інсульту або серцевих захворювання. «Зоряний фрукт», названий на честь форми, яку приймають шматочки їжі, коли карамболу розрізають посередині, також може запропонувати різноманіття міді, калію, пантотенової кислоти і клітковини.