П’ятниця, 9 Квітня, 2021

Викуп і доставка авто з США

Виборча політика: «Блок Кернеса – Успішний Харків»

Цієї осені 2020 року відбудуться вибори мера, Геннадій Кернес планує подавати свою кандидатуру. Це буде третій строк для міського голови, в цей період він...

Відносини «Харків та В. Зеленський»

Не секрет, що Харківська область на виборах підтримала, продемонструвала колосальну довіру до Президента України. Вже за перший рік свого правління Володимир Зеленський встиг змінити...

Все більше українців обирають викуп і доставку авто з США. На це є свої причини. Адже вибір авто з США означає в першу чергу економію. Американські страхові аукціони надають можливість жителям Харкова побачити реальну картину своїми очима, зробити відповідний вибір.

Харків’яни не з чуток знають, що американські автомобілі відрізняються від європейських і азіатських аналогів сервісом, якістю і надійністю.

Перевага процедури

Компанія «Еasyxpress» є офіційним партнером представництва найбільшого аукціону ІААІ в Україні. Слід розглянути, які клієнт відчує переваги від такого співробітництва.

  1. Широта і багатство вибору. Клієнт отримує доступ до мільйонів автомобілів. Це найбільш популярні моделі, цінова політика яких в рази відрізняється від українських цін.
  2. Вибираючи викуп і доставку авто з США, ви економите приблизно на 40-60%. Більшість містян вже знайомі з тим фактом, що ціни на автомобілі в США набагато нижче, ніж в Україні. Новий закон растоможки дозволить оформити авто за вигідною вартістю.
  3. Американська якість. На американському аукціоні представлені автомобілі, які проходять досить суворий контроль за американськими мірками. За допомогою унікального ВІН коду, кожен клієнт має можливість перевірити точний стан автомобіля.

«Еasyxpress»

Якщо ви зважилися на викуп і доставку авто з США, підберіть правильну, надійну компанію, яка цим займеться. Наприклад, компанія «Еasyxpress» активно і успішно функціонує на ринку вже шість років. Вона займається страхуванням всіх етапів операції, що не дасть вам приводу засумніватися ні на хвилину в успішності заходу.

Компанія також гарантує прозорість оплати і швидку доставку, вам не доведеться довго чекати свій автомобіль. Клієнт отримує докладний фотозвіт.

На офіційному сайті присутній калькулятор вартості доставки і растоможки, тому при бажанні можна все прорахувати і краще зорієнтуватися в даному питанні.

Харків’яни можуть самі переконатися в тому, скільки плюсів в даному виборі. Є можливість підібрати сучасну марку авто, або ж звернути увагу на легендарні американські моделі. Вибір колекцій величезний. За кожною машиною закріплений номер, за яким можна запросити інформацію, дізнатися її історію.

Кожен житель Харкова бажає і прагне до кращого, вибір викупу і доставки авто з США є правильним рішенням. Переконатися в цьому може кожен.

Выкуп и доставка авто из США

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Що актуально дарувати на весілля молодятам

На щастя, закінчилася ера подарунків у вигляді ковдр і сервізів на багато персон. Не виключено, що ці атрибути будуть в радість, але...

Як вибрати онлайн МФО в Харкові

Якщо терміново потрібні були гроші, громадяни України часто звертаються до мікрофінансовим компаніям, які надають свої послуги в інтернеті. Багато в чому це...

Які вибрати ворота

Є ряд характеристик, на які слід звертати увагу харків'янам при виборі воріт. З огляду на параметри вибору, користувач зможе на worota.com.ua придбати...

“Мені закрили рота”: ведучі опозиційних каналів вийшли в ефір з заклеєними ротами. Харків’яни дали оцінку.

Журналісти та члени знімальних груп телеканалів «112 Україна», «Zik» та «NewsOne» з’явилися у прямих ефірах з заклеєними ротами. Такою інформацією поділився сайт...

Що розповів Геннадій Кернес про Євгена Кушнарьова Дмитру Гордону?

З моменту смерті мера Харкова Геннадія Кернеса вже пройшло 40 днів. У зв’язку з чим не так давно, як два дні тому,...