Понеділок, 2 Серпня, 2021

Викуп і доставка авто з США

Виборча політика: «Блок Кернеса – Успішний Харків»

Цієї осені 2020 року відбудуться вибори мера, Геннадій Кернес планує подавати свою кандидатуру. Це буде третій строк для міського голови, в цей період він...

Відносини «Харків та В. Зеленський»

Не секрет, що Харківська область на виборах підтримала, продемонструвала колосальну довіру до Президента України. Вже за перший рік свого правління Володимир Зеленський встиг змінити...

Все більше українців обирають викуп і доставку авто з США. На це є свої причини. Адже вибір авто з США означає в першу чергу економію. Американські страхові аукціони надають можливість жителям Харкова побачити реальну картину своїми очима, зробити відповідний вибір.

Харків’яни не з чуток знають, що американські автомобілі відрізняються від європейських і азіатських аналогів сервісом, якістю і надійністю.

Перевага процедури

Компанія «Еasyxpress» є офіційним партнером представництва найбільшого аукціону ІААІ в Україні. Слід розглянути, які клієнт відчує переваги від такого співробітництва.

  1. Широта і багатство вибору. Клієнт отримує доступ до мільйонів автомобілів. Це найбільш популярні моделі, цінова політика яких в рази відрізняється від українських цін.
  2. Вибираючи викуп і доставку авто з США, ви економите приблизно на 40-60%. Більшість містян вже знайомі з тим фактом, що ціни на автомобілі в США набагато нижче, ніж в Україні. Новий закон растоможки дозволить оформити авто за вигідною вартістю.
  3. Американська якість. На американському аукціоні представлені автомобілі, які проходять досить суворий контроль за американськими мірками. За допомогою унікального ВІН коду, кожен клієнт має можливість перевірити точний стан автомобіля.

«Еasyxpress»

Якщо ви зважилися на викуп і доставку авто з США, підберіть правильну, надійну компанію, яка цим займеться. Наприклад, компанія «Еasyxpress» активно і успішно функціонує на ринку вже шість років. Вона займається страхуванням всіх етапів операції, що не дасть вам приводу засумніватися ні на хвилину в успішності заходу.

Компанія також гарантує прозорість оплати і швидку доставку, вам не доведеться довго чекати свій автомобіль. Клієнт отримує докладний фотозвіт.

На офіційному сайті присутній калькулятор вартості доставки і растоможки, тому при бажанні можна все прорахувати і краще зорієнтуватися в даному питанні.

Харків’яни можуть самі переконатися в тому, скільки плюсів в даному виборі. Є можливість підібрати сучасну марку авто, або ж звернути увагу на легендарні американські моделі. Вибір колекцій величезний. За кожною машиною закріплений номер, за яким можна запросити інформацію, дізнатися її історію.

Кожен житель Харкова бажає і прагне до кращого, вибір викупу і доставки авто з США є правильним рішенням. Переконатися в цьому може кожен.

Выкуп и доставка авто из США

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Як вибрати кільце в подарунок

Сьогоднішній величезний асортимент виробів з дорогоцінних металів іноді грає з покупцями ювелірних магазинів злий жарт. У клієнтів буквально очі розбігаються від кількості...

Сережки для маленьких харків’янок: де і які вибрати

Сережки для дітей — окрема тема для виробників ювелірних прикрас. Це специфічні вироби, що відрізняються невеликими розмірами та певною тематикою — тварини,...

“Маю честь”: Арсен Аваков покинув пост голови МВД України

Вчора на офіційній сторінці МВС України з’явилася інформація про те, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков подав у відставку. Відповідна інформація з’явилася...

“Топовий” День Народження: найкращі вислови Геннадія Кернеса

Підозріло-хитре примруження, як в чорного кота, язик без кісток, залізний характер, моссадівська хитрість, а також «метод батога й пряника» - саме таким...

Що актуально дарувати на весілля молодятам

На щастя, закінчилася ера подарунків у вигляді ковдр і сервізів на багато персон. Не виключено, що ці атрибути будуть в радість, але...