П’ятниця, 1 Липня, 2022

Викуп і доставка авто з США

Все більше українців обирають викуп і доставку авто з США. На це є свої причини. Адже вибір авто з США означає в першу чергу економію. Американські страхові аукціони надають можливість жителям Харкова побачити реальну картину своїми очима, зробити відповідний вибір.

Харків’яни не з чуток знають, що американські автомобілі відрізняються від європейських і азіатських аналогів сервісом, якістю і надійністю.

Перевага процедури

Компанія «Еasyxpress» є офіційним партнером представництва найбільшого аукціону ІААІ в Україні. Слід розглянути, які клієнт відчує переваги від такого співробітництва.

  1. Широта і багатство вибору. Клієнт отримує доступ до мільйонів автомобілів. Це найбільш популярні моделі, цінова політика яких в рази відрізняється від українських цін.
  2. Вибираючи викуп і доставку авто з США, ви економите приблизно на 40-60%. Більшість містян вже знайомі з тим фактом, що ціни на автомобілі в США набагато нижче, ніж в Україні. Новий закон растоможки дозволить оформити авто за вигідною вартістю.
  3. Американська якість. На американському аукціоні представлені автомобілі, які проходять досить суворий контроль за американськими мірками. За допомогою унікального ВІН коду, кожен клієнт має можливість перевірити точний стан автомобіля.

«Еasyxpress»

Якщо ви зважилися на викуп і доставку авто з США, підберіть правильну, надійну компанію, яка цим займеться. Наприклад, компанія «Еasyxpress» активно і успішно функціонує на ринку вже шість років. Вона займається страхуванням всіх етапів операції, що не дасть вам приводу засумніватися ні на хвилину в успішності заходу.

Компанія також гарантує прозорість оплати і швидку доставку, вам не доведеться довго чекати свій автомобіль. Клієнт отримує докладний фотозвіт.

На офіційному сайті присутній калькулятор вартості доставки і растоможки, тому при бажанні можна все прорахувати і краще зорієнтуватися в даному питанні.

Харків’яни можуть самі переконатися в тому, скільки плюсів в даному виборі. Є можливість підібрати сучасну марку авто, або ж звернути увагу на легендарні американські моделі. Вибір колекцій величезний. За кожною машиною закріплений номер, за яким можна запросити інформацію, дізнатися її історію.

Кожен житель Харкова бажає і прагне до кращого, вибір викупу і доставки авто з США є правильним рішенням. Переконатися в цьому може кожен.

Выкуп и доставка авто из США