П’ятниця, 27 Травня, 2022

Хворі на коронавірус теж можуть брати участь у виборах мера Харкова

У мерії підтвердили: люди, хворі на коронавірус, не будуть обмежені в праві проголосувати на виборах мера. Далі на kharkovyes.com.ua.

Сьогодні зареєстровано 1175 осіб, які лікуються стаціонарно у медзакладах Харкова. За добу до лікарень було доставлено ще 113 осіб, які мали підтверджений діагноз COVID-19.

Світлана Горбунова-Рубан зазначає: «Нашим завданням є підтримка вакцинації, щоб якнайбільше харків’ян поставили щеплення від коронавірусної інфекції. Нові пункти вакцинації відкриватимуться на ринках міста, де працюватимуть мобільні бригади медиків».

Як голосуватимуть ті, хто хворий на COVID-19 та перебуває вдома чи в лікарні?

Заступник мера Харкова також розповіла про те, що лікарні міста підготовлені для виборів, які відбудуться у Харкові 31 жовтня: «Усі, хто перебуває на стаціонарному лікуванні, включаючи пацієнтів із COVID-19, зможуть проголосувати прямо у медичній установі. Пацієнти, які не йдуть додому у вихідні, без проблем проголосують у лікарнях, списки пацієнтів будуть готові у п’ятницю. Ті, хто лікується вдома амбулаторно, також матимуть змогу проголосувати. Потрібно написати відповідну заяву і до них додому прийдуть члени виборчих комісій».

Завдання забезпечити закриті виборчі дільниці поставлено перед усіма головними лікарями медичних закладів Харкова.  «Такий досвід вже є, і голосувати в умовах медустанов пацієнтам вже доводилося»: зазначає віцемер.

Члени виборчої комісії пройдуть обов’язкове експрес-тестування на антиген COVID-19

Тестуватимуть на COVID-19 членів виборчої комісії та всі, хто працює на дільницях. «У нас передбачені у запасі люди, які можуть замінити тих, хто раптом виявиться хворим»: наголосила Горбунова-Рубан.