П’ятниця, 27 Травня, 2022

Вибори міського голови у Харкові: Ігор Терехов йде з відривом

Наразі в місті триває підрахунок голосів. 

Вибори міського голови в Харкові відбулися 30 жовтня. На виборчі дільниці з’явилося майже 29% виборців, що свідчить про низьку явку, тоді як в 2015 році кількість виборів була вищою – 35%.  Середній вік виборців склав 53 роки, що свідчить про абсолютну неявку молоді на вибори. До речі, серед 10 кандидатів особисто голосували лише двоє: Михайло Добкін та Ігор Терехов, решта кандидатів голосів не віддавали, пише kharkovyes.com.ua.

Як свідчать результати другого екзитполу, проведеного за підтримкою “Центру соціального моніторингу”, перше місце зараз посідає діючий виконуючий обов’язки мера Харкова, Ігор Терехов – за нього проголосував 51 % харків’ян. В спину йому дихає Михайло Добкін, який висловив невдоволення результатами – його хочуть бачити мером міста 27 % мешканців міста. До речі, команда політика провела власні підрахунки голосів, де з’ясувала, що Добкін отримав 35%, а Терехов – 41%. 

“Інакшим словом, як фальсифікант, я не можу його охарактеризувати”. – сказав Михайло Добкін, не виражаючи бажання продовжувати розмову зі ЗМІ. 

На третьому місці розмістився народний депутат від фракції “Європейська Солідарність”, Олександр Скорик зі своїми 6,4 %. Ще більш нижчу кількість голосів отримав лідер активістської організації “Національний Корпус”, Костянтин Немичєв, самовисуванка Аліна Мустафаєва, яку підозрюють у членстві в партії “Слуга Народу”, нардеп від “Партії Шарія”, Володимир Плетньов та самовисуванець Денис Ярославський на останньому місці.

Для довідки

Нагадаємо, що вибори нового мера міста призначили відразу після смерті тодішнього міського голови Харкова, Геннадія Кернеса, який помер від коронавірусу у німецькій клініці “Шаріте” в грудні 2020 року. До виборів кількість кандидатів складала 13 чоловік, внаслідок чого троє знялися з виборів, але на чию користь – допоки невідомо.