Четвер, 26 Травня, 2022

Вакансії, для яких потрібен досвід роботи

Багато роботодавців готові взяти людину без досвіду і за пару днів або тижнів навчити її практично з нуля. Однак більш високооплачувані посади доступні тільки для тих претендентів, які мають відповідну освіту і досвід роботи. На будь-які вакансії Харків має попит, і зайшовши на OLX Робота, ви обов’язково знайдете щось, що вам підходить. Ми ж розповімо вам про декілька робіт, для яких потрібен досвід.

Програміст

IT-сфера стрімко розвивається і збільшує свою популярність серед претендентів. А разом з нею зростає і конкуренція. Навіть якщо ви добре знаєте потрібний перелік мов програмування і вмієте застосовувати їх на практиці, ваш шанс знайти хорошу роботу все одно не такий великий. Ви можете розраховувати або на позицію стажиста, або попередньо набратися досвіду на фрілансі, а заодно і поповнити з його допомогою портфоліо.

У другому випадку будьте готові до величезної конкуренції і демпінгу, адже не ви одні мрієте повноцінно влитися в IT-сферу. Але якщо ви не злякалися цих труднощів і мужньо їх подолаєте, вас чекає престижна робота, висока зарплата і неймовірні перспективи.

Працівник на виробництві

Харків – це великий промисловий центр України, який володіє великим виробничим потенціалом. Тому роботодавці дуже часто шукають працівників на виробництво, і нові вакансії публікуються майже кожен день. Незважаючи на популярність даної роботи, без досвіду ви можете претендувати хіба що на посаду різноробочого, але більш вузькі спеціальності вимагають навичок і досвіду роботи зі складним обладнанням.

Однак випускники технікумів або ВНЗ, які проходять відповідне стажування, можуть розраховувати на високооплачувані посади в даній сфері. Зарплати в Харкові для таких фахівців складають близько 20-30 тисяч грн, а в деяких випадках і більше.