Четвер, 23 Червня, 2022

Президент України поширює список авіакомпаній

Президент України поширив список авіа – компаній, повідомляє KharkovYes.

 Президент України Петро Порошенко 20 листопада 2018 року, після зустрічі з керівництвом авіакомпанії Ryanair, заявив, що підтримує наміри даної корпорації, а так само підкреслив, що це є механізмом посилення напряму України в євро інтеграції.

 Ryanair – міжнародна компанія, авіа-квитки якої дуже дешеві та не мають аналогів.  Президент обіцяв, що зробить все можливе, щоб на ринку авіа-повідомлення з’явилися компанії квитків з низькими цінами.  І ось, обіцяне сталося – 20 листопада відбулася друга зустріч за цей рік президента України з генеральним директором Ryanair Девідом О’Брайеном і директором розробки маршрутів авіакомпанії Кейт Шеррі.

 Зараз, з Борисполя діє 12 рейсів даної авіакомпанії, а зі Львова – 5. У найближчих планах Ryanair – збільшити перевезення пасажирів до 3-5 мільйонів в найближчі три роки.  Так само Девід О’Браєн повідомив про рішення інвестувати в український напрямок 1,5 мільярд доларів США, щоб збільшити парк літаків і зробити в Україні базу для міжнародних рейсів авіакомпанії.

 Президент повідомив, що прихід компанії з низькими цінами на авіаквитки робить відвідування ЄС доступніше для українців, а так само підкреслив, що це змусить інші авіакомпанії переглянути вартість квитків і поліпшити сервіс обслуговування, бо відтепер присутня конкуренція.

 Програму низьких цін обіцяють запустити напочатку 2019 року, за словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, і також самого президента Петра Порошенка – квитки Київ-Лондон коштуватимуть до 10 євро в один бік.  На даний момент, на сайті авіакомпанії, ціна на таку послугу – 22 євро за квиток у Лондон тільки з ручним багажем,  а з нього, назад до Києва – 170 євро, загальна вартість – 200 євро мінімум. Якщо хочете брати багаж – вартість квитків від 200 євро в один бік. Квитки українських авіакомпаній на даний момент мають таку саму вартість.