Субота, 25 Червня, 2022

Фельдман кинув жорсткий виклик

Під час брифінгу у Верховній Раді Александ Фельдман зробив заяву про свій намір балотуватися на пост Харківського міського голови, пише kharkovyes.com.ua.

“Так склалася ситуація, що я буду балотуватися на пост мера Харкова”, – повідомив Александ Фельдман під час брифінгу у Верховній Раді.

Згодом народний депутат Верховної Ради України повідомив на своїй сторінці в Фейсбук.

Фактично заяву Фельдмана можна прийняти за точку відліку початку передвиборної гонки. Можливо, Верховна Рада ініціює більш ранні терміни проведення місцевих виборів – навесні 2020 року. Але великий меценат уже підготував собі позицію і підтримку в цьому питанні на найвищому рівні. Тиждень тому Олександр Фельдман провів особисту ділову зустріч з губернатором, після закінчення якої дозволив собі в різкій формі розкритикувати посягання міськради на землі ринку «Барабашово».

«На зустрічі з губернатором обговорювалися і інфраструктурні проекти. «Але тільки ті, які реально покращують якість життя людей, а не є засобом для боротьби з підприємцями і маніакальним бажанням переляканого людини нашкодити всьому навколо і врятуватися будь-якою ціною. Людину, яка вже прокладала дорогу через парк, знищуючи дерева, а тепер вирішила робити іншу дорогу, на цей раз через людей і через їх бізнес. Тільки тепер нікому не страшно, і це початок кінця епохи страху в нашому місті. Це очевидно всім … »

У свою чергу Олексій Кучер оголосив про свою підтримку підприємців ринку.

Через кілька днів кардинальне протиставлення нинішньому керуючому складу міськради Фельдман висловив ще більш категорично.

«Ми всі пам’ятаємо, як в Харкові будувалася дорога через парк ім. Горького. Як бігали бандити, як діяла міліція, як били людей, били палицями, прутами, з бензопилами нападали на людей. Сьогодні вони намагаються через 10 років повторити це на «Барабашово». У них нічого не вийде», – сказав Фельдман.

Не називаючи імен, Олександр Фельдман зазначив:

«Йде боротьба конкретної людини проти мене. Йому не подобається наша політика, політика діяння всього за свої гроші. І він сьогодні робить різні акції за державний рахунок, намагаючись таким чином судорожно врятувати своє крісло. Він знає, що будь-яка людина, який прийде завтра і стане мером, він, в першу чергу, буде проводити аудит того, що зробив попередній мер. І тоді все харків’яни дізнаються, куди пішли гроші, які дороги треба було будувати, які дороги були абсолютно марні, куди списувалися мільйони і мільйони бюджетних коштів».

Місцева харківська мозаїка вже складається певним чином. Безумовно, щось буде нове в суті передвиборної гонки, електорат теж вже не з тими переважаючими настроями, які мали місце на минулих виборах. Змінилася країна. Новий Президент встиг натякнути, що нинішнє керівництво він підтримувати не буде, а судячи з того, що «зелена команда» успішно вибудувала співпрацю з провідними бізнесменами регіону, в перший кабінет країни став вхожий Олександр Ярославський, який також як і Фельдман є опонентом існуючої ситуації в місті.

Бурхливий розвиток боротьби ідей і епох ми напевно побачимо вже відразу після новорічних свят.