Четвер, 30 Червня, 2022

Жорстка відповідь Кернеса на випад Фельдмана

Не встигли люди прочитати подробиці про заяви Фельдмана балотуватися в мери, в яких він висловив радикальну критику нинішньму укладу міської влади, як діючий голова швидко відпарирував слова опонента, тим самим загостривши градус протистояння ще до Нового року, пише kharkovyes.com.ua.

Приводом став пікет під стінами міськради, в якому брало участь кілька сотень людей. Підприємці ринку в черговий раз прийшли висловити протест проти будівництва міськрадою дороги через ринок. Нагадаємо, Олександр Фельдман та підприємці розцінили рішення про будівництво нової дороги не як фактор впорядкування міста, а як рейдерську атаку.

Адже, як запевняють представники ринку, в результаті реконструкції території доведеться переносити 10 тисяч торгових точок, і мало кому пощастить обжитися на нових місцях. Пропоноване місце для перенесення торгових поруч фахівці торгівлі вважають дуже не вигідним, але, найголовніше, не вірять, що міськрада зможе реально виконати будівництво нового торгового кварталу.

Але не дивлячись на шум протестуючих під стінами, на сесії міськради рішення прийнято, що дорозі бути.
Віктор Ларченко, депутат «Наш Край» прокоментував представникам преси:

«Я хочу сказати, що там відбуваються дуже негарні речі, які нагадують монополізацію торгового центру і зміну власника. Чому – цього є прості пояснення. Йдеться про дорогу, яку нібито, в першу чергу, але насправді там скасовуються рішення не пов’язані з дорогою ».

В адміністрації  ТЦ впевнені, будівництво дороги – спроба рейдерського захоплення ринку.
Сергій Зайцев, прес-секретар ТЦ «Барабашово»:

«Влада зобов’язана почути своїх виборців, влада зобов’язана почути харків’ян. І ця дорога – дорога через долі Харкова, через долі торгового центру, через долі десятків тисяч людей ».

Побоювання пов’язані з тим, що, дійсно, пропонувався перенесення рядів з землі ТЦ на землевідведення міськради.
Кернес був чудовий в своїх висловлюваннях, його репліка в черговий раз поповнить «енциклопедію цитат великих людей».

«Всі, хто буде заважати будівництву дороги, видалю як зуб. Підіть до стоматолога і подивіться як видаляються зуби».

Народний депутат України Олександр Фельдман прокоментував репліку Харківського міського голови Геннадія Кернеса:

 «Кернес загрався долями людей. І його реакція на пікет тисяч харків’ян проти будівництва дороги через Барабашово – тому підтвердження. Направити бульдозери, різати бензопилами, видаляти, як зуби, щоб було «майже все за Законом» – все це методи одну людину, мера, якого організм на ім’я Харків повинен видалити, як гангрену. Просто для того, щоб вижити», – сказав політик.