Субота, 25 Червня, 2022

ХОДА о співпраці з НАТО

22 листопада 2018 року, заступник голови Харківської Обласної Державної Адміністрації Олександр Скакун та глава представництва НАТО в Україні Олександер Вінніков провели зустріч, на якій обговорювалася соціально-політична ситуація в регіоні.  Детальніше розповість KharkovYes.

 Одним з перших пунктів, який був на обговоренні – робота у військовій сфері, а саме: програми протидії терористичній діяльності, забезпечення громадської безпеки та порядку, а так само – виконання програми територіальної безпеки і дорожнього руху.  Олександр Скакун підкреслив, що всі ці сфери – добре контрольовані.

 Так само говорилося про те, що у Харкові проходить перепідготовка офіцерів запасу, яку пройшли понад 600 осіб за допомогою гуманітарної місії НАТО. Крім цього, Олександр Скакун доповів про те, що в Харківській області проводяться психологічні семінари для реабілітації учасників АТО, а так само, що Харків підтримує Український інститут протезування – надані сучасні протези для ветеранів ООС.

 Директор центру інформації та документації НАТО в Україні Барбора Маронкова запросила представників Харківської державної обласної адміністрації взяти участь у заходах 2019 року, які будуть присвячені 70-річчю створення НАТО.