Неділя, 22 Травня, 2022

Мерія Харкова про військове положення

Ігор Терехов – заступник мера міста заявив 27 листопада 2018 року, що введення воєнного стану ніяким чином не вплине на роботу комунальних служб, заводів і підприємств, а також фінансових установ.  Детальніше про це розповість KharkovYes.

Вчора Харківська мерія так само сказала не влаштовувати паніку в місті, та заспокоїтися:

 “Місто продовжує функціонувати в штатному режимі – працюють системи тепло- і водопостачання, ми прибираємо вулиці, вивозимо сміття і робимо все для забезпечення стабільної життєдіяльності Харкова. Усі банки, обмінні пункти та фінансові установи, а також підрозділи Пенсійного фонду працюють стабільно, і всі соціальні  виплати будуть здійснюватися в повному обсязі. Хочу попросити жителів міста спокійно поставитися до ситуації, що склалася, міська влада повністю контролює порядок у Харкові “.

 В аеропорту Харкова прес – служба повідомила, що всі рейси здійснюються в штатному режимі, жодних змін немає.  Те ж саме сказали служби Південного вокзалу та автовокзалу.  Перший заступник Геннадія Кернеса сказав, що місто повністю забезпечено продуктами харчування і ніяких перебоїв з цим немає.  Полковник Юрій Калгушкін – військовий комісар Харківського обласного військкомату заявив про те, що в першу чергу на військову службу призвуть тих, хто вже має реальний бойовий досвід, а так само він відзначив, що будуть мобілізовані склади першої та другої черг.