Середа, 22 Червня, 2022

Курсант, що вижив в авіакатастрофі під Чугуєвим, став власником квартири, обіцяної Зеленським

Курсанту університету Повітряних Сил, який єдиний вижив під час катастрофи Ан-26 поблизу Чугуєва, В’ячеславу Злочевському виділили квартиру у місті Харкові.

В’ячеслав отримав такий довгоочікуваний подарунок на день Збройних Сил. Ключі від помешкання йому передали представники органів самоврядування, пише kharkovyes.com.ua.

Житло курсанту, який дивом вижив у страшній авіакатастрофі, пообіцяв виділити президент України. 26 вересня 2020 року курсант, який вижив у катастрофі, і його мати, зустрічалися із Зеленським. Курсант Злочевський з мамою та братом жили на орендованій квартирі, тому й звернулися з проханням про покращення житлових умов. В’ячеслав на своїй сторінці в Інстаграм звернувся до Зеленського і нагадав про те, що під час зустрічі з ним восени у минулому році йому обіцяли допомогу в отриманні квартири.

В’ячеслав раніше розповідав про те, що навесні 2021 звертався у мерію Харкова, нагадував про себе, але після зустрічі курсантові не передзвонили.

Вручення ключів від квартири курсанту та його мамі проходило не в офіційному порядку. В’ячеславу зателефонували з органів місцевого самоврядування та віддали ключі від його нової квартири. Також було надано допомогу в оформленні всієї необхідної документації. Отримання свого житла в Харкові допоможе сім’ї курсанта, що вижив, впевненіше почуватися.

Про Чугуївську авіакатастрофу пам’ятають, ця трагедія забрала життя молодих, повних сил, людей. Під час падіння літака загинули 26 людей, курсанти та льотчики 203-ї авіаційної бригади. На місці, де трагічно загинули авіатори, ведуться роботи з встановлення пам’ятного знака. Наразі на цьому місці встановлено тимчасову пам’ятну табличку. Концепцію пам’ятного знака вже розробили та схвалили. Відкриття стели на згадку про загиблих курсантів та льотчиків планується наприкінці 2021 року.