Середа, 22 Червня, 2022

Святкування 30-річчя створення української армії в Харкові відвідає Президент України

На майдані Свободи готується масштабний неформальний захід. більше на сайті kharkovyes.com.ua.

Сьогодні на харківському майдані відбудеться повномасштабний захід, приурочений до Дня Створення Збройних Сил України. З учорашнього дня на майдан було стягнуто кілька одиниць військової техніки, встановлено сцену з великим екраном, а також вже підходить до кінця монтування освітлювальних пристроїв. Частину майдану, де проходитиме захід, а також проїзд до найближчих вулиць вже перекрито, та обнесено парканом. 

Як повідомляє Міністерство оборони України, сьогодні о 18:00 буде проходити телевізійний міст з одеським Морським вокзалом, краматорською площею Миру, київським Михайлівським майданом та львівською Національною академію сухопутних вйськ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Міський захід мусить відвідати Президент України Володимир Зеленський. 

До нас їде… Президент

За затвердженим планом заходу, голова держави вручить бойові прапори та присвоїть почесні імена військовим бригадам, а також представить до нагороди 10 військовослужбовців. Крім того, виставлені на майдані військові одиниці бойової техніки (танки Т-64БВ “Булат”, бронетранспортери БТР-4Е та бронеавтомобілі “Козак”) будуть передані 92 окремій механізованій бригаді імені отамана Сірка. 

Також на заході для всіх охочих буде проходити контактна виставка новітнього озброєння збройних сил України, а також вся бойова техніка, яка наразі виведена з бойового стану, буде також доступна для огляду. Кураторами цієї програми виступають харківський завод імені Малишева та “УкрОборонПром”. Всім присутнім забезпечена армійська польова каша та чай, а по завершенню заходу виступить рок-гурт “Друга Ріка”.