Середа, 22 Червня, 2022

В Офісі Президента заявили про те, що у Харкові готують держпереворот проти Зеленського

Влада міста не сприйняла серйозно слова партії.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що проти нього та проти партії “Слуга Народу” готується у Харкові державний переворот за участі міських чиновників та на кошти магната Ріната Ахметова. Бідбше на сайті kharkovyes.com.ua.

Про це повідомляє Офіс Президента України під час зустрічі голови держави з провідними медіа України та світу. 

Зеленський повідомив, що за агентурними даними Головного Управління Розвідки, держпереворот проти політичної партії “Слуга Народу” та безпосередньо проти нього має відбутися на початку грудня, приблизно на 1-2 числа. Також Президент підкреслив, що він володіє письмовими та звуковими матеріалами щодо участі в цій справі представників української та російської влади, на що було виділено 1 мільярд доларів з коштів бізнесмена-мецената Ріната Ахметова. 

Інцидент прокоментував заслужений журналіст України, Савік Шустер. На його думку ймовірність цього доволі низька, оскільки Рінат Ахметов далеко не та людина, яка може вкласти гроші в держпереворот, тим паче в Харкові – місті, де рейтинг президентської партії малий до жаху.

Реакція харківської влади

За словами Ігоря Терехова, підстав для залучення міських держслужбовців у держперевороті поки недостатньо, оскільки про подібні дії його б відразу поставили у відомість. Такої ж думки притримується Роман Дудін, очільник департаменту Служби Безпеки України в Харківській області. Голова СБУ не до кінця розуміє, чим вони обґрунтовують свої слова. Їх люди (“СН”) мало простих людей не збивають, мають подвійне громадянство (посилання на Олександра Куницького)- що тут ще можна обговорювати?

Прес-служби ХОДА та міськради закликали не сприймати всерйоз цю інформацію, і направили іронічного листа до Офісу Президента з проханням перевірити інформацію, поставити до відома Генеральну прокуратуру, та надати докази й аргументи, які підтверджують даний факт. 

А нещодавно відомий український журналіст Дмитро Гордон заявив, що Зеленський, в якості президента, для нього мертвий.