Середа, 22 Червня, 2022

Retro Barbershop: тільки для чоловіків!

На щастя, минув той час, коли догляд за собою вважався прерогативою гламурних дівчат, а чоловіки задовольнялися виключно тим, що дала природа і нерішучими самостійними спробами виглядати привабливо. Незважаючи на те, що в сильній половині людства, як і раніше, цінується саме «справжність» і навіть брутальність, це аж ніяк не виключає необхідності догляду за собою.

Відкинувши геть стереотипи, сучасні чоловіки все більше цікавляться питаннями стилю і догляду. І це не прояв горезвісного метросексуалізму, а просте розуміння того, що гармонійний зовнішній вигляд забезпечується, насамперед, доглянутістю. Згадаймо відоме чехівське: «У людині все має бути прекрасним …».

барбершоп

Однак, реальність така, що в концепціях більшості сучасних б’юті-салонів простежується вельми чітка гендерна асиметрія. Індустрія краси схильна орієнтуватися набагато більшою мірою на прекрасну половину людства: реклама, інтер’єри салонів, перелік пропонованих послуг, особливості навчання майстрів. Тепер, спробуємо уявити, наскільки незатишно почуватиметься чоловік, що зайшов привести себе в порядок в «жіноче царство»?

Виключно чоловічим місцем Харкова, зі своїм стилем, оригінальною концепцією і унікальною атмосферою є салон Retro Barbershop, що на проспекті Незалежності. Крім якісних послуг зі стрижки і догляду, тут можна випити чашечку смачної кави і навіть віскі. Відтепер, обговорити футбольний матч, курс долара, котирування нафти і інші виключно чоловічі теми можна не тільки в пабі!

З детальним переліком послуг барбершопа ви можете ознайомитися на сайті retrobarbershop.kh.ua. У питанні вартості, заклад надає оптимальне співвідношення змінних ціна – якість. Наприклад, чоловіча стрижка, з урахуванням ваших побажань і консультації стиліста-перукаря, обійдеться в 250 грн. Традиційне гоління – 150 грн. Стільки ж буде коштувати стрижка вусів і бороди для додання їм акуратної і стильної форми. Крім того, тут можна скористатися комплексною послугою «батько і син». Так, маленьких чоловіків теж важливо залучати до естетичної культури. Відвідування такого закладу разом з татом, – дуже правильний крок на шляху формування у дитини почуття стилю і навичок догляду за собою.

І головне. Відкинемо зайву скромність. У барбершопі працюють кращі фахівці, які спеціалізуються саме на чоловічих зачісках та стилі в цілому. Якщо ви знаєте, чого хочете – кваліфікований майстер виконає ваше бажання з бездоганною точністю. У разі, якщо ви вирішили змінитися, але не впевнені як саме – вам однозначно сюди. Компетентні фахівці допоможуть знайти саме ваш образ, тим самим забезпечивши упевненість в собі і увагу тієї дівчини, яка так давно вам подобається.