Субота, 25 Червня, 2022

Міжнародна конференція «Сучасна європейська поліцеїстика та можливості її застосування в Національній поліції України»

Нещодавно у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася Міжнародна науково-практична конференція під назвою «Сучасна європейська поліцеїстика та можливості її застосування в Національній поліції України».

До участі в конференції, повідомляє  kharkovyes.com.ua, долучилися начальник ГУНПУ в Харківській області Олег Бех, начальник Департаменту оперативно-технічних заходів Михайло Кузнецов, доктор юридичних наук Олександр Бандурка, представники департаменту управління майном,  Головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області, представники ОБСЄ.

Ректор університету Валерій Сокуренко зазначив, що сучасний підхід до реформування системи підготовки кадрів для органів Національної поліції позиціонує практичну складову як головну, тобто пріоритетність практичного спрямування професійної підготовки поліцейських у закладах вищої освіти системи Міністерства внутрішніх справ України. До того ж основи поліцеїстики повинні стати базовою дисципліною для вивчення. Саме такий підхід дозволить майбутнім поліцейським повноцінно ознайомитися з ключовими законодавчими актами, які регулюють діяльність органів поліції, та на належному рівні виконувати покладені на них обов’язки, що є надзвичайно важливим.  

Під час свого виступу Олег Бех зазначив, що однією із умов успішного розвитку нашої держави є ефективний та стабільний розвиток кожної області країни. Саме задля досягнення такої мети та для забезпечення правопорядку ГУНП в Харківській області реалізований ряд заходів щодо формування якісних кадрів, попередження корупційних дій в системі органів і підрозділів поліції. Створено Управління стратегічних розслідувань.

Валерій Сокуренко наголосив, що врахування усіх можливих пропозицій щодо покращення системи органів поліції сприятиме ефективності діяльності Національної поліції України на європейському рівні.