Субота, 25 Червня, 2022

Ідеальна та легка кулінарія з правильною сковородою

Набридло купувати дешеві сковороди, на яких настільки відлипає антипригарне покриття, що доводиться купувати нові кожен рік? Якщо це про вас, варто трохи подумати, які сковороди вам дійсно потрібні, і інвестувати в їх невеликий набір, який прослужить довгі роки і зробить приготування їжі приємним заняттям.

Характеристики оптимальної сковороди

По-перше, ймовірно, знадобиться універсальна сковорода з високоякісною антипригарною поверхнею – їх легко чистити і вони дозволяють скоротити (або навіть усунути) кількість використовуваного жиру.

Можливо, варто мати в наявності кілька сковорідок – одну для сімейного приготування, а іншу для одиночного смаження або одного прийому їжі: спроба приготувати невелику кількість їжі на великій сковороді призведе до швидкого висихання їжі.

Подумайте також про глибину. Якщо ви любите часто готувати омлет, вам знадобляться неглибокі боки, щоб їжа легко висувалася. В іншому випадку краще використовувати більш високі сторони, тобто, сотейник. Також глибина сковороди або висота сторін визначає, як швидко все випарується.

Який би розмір або форму каструлі ви не вибрали, вона повинна мати гарну важку основу. Пам’ятайте, що з антипригарним покриттям ви дійсно отримуєте те, за що платите. Вони недешеві, але варіанти в онлайн-магазині «Світ Посуду» триватимуть роками і додадуть справжнього задоволення вашої кулінарії.

сковорода

Сковороди з нержавіючої сталі красиво виглядають, але не будуть добре нагріватися, якщо в їх основі немає алюмінію або міді. Плюс – потрібно постійно стежити за приготуванням їжі, інакше склад може прилипнути і згоріти.

Маленька чавунна сковорода також дуже зручна річ. Вона нагрівається повільно, але зберігає свою температуру і проводить тепло дуже рівномірно. Якщо ви любите східну їжу і сухі смажені спеції, цей посуд ідеально підходить. Будьте обережні при купівлі великої чавунної сковороди – вони дуже важкі.

Нарешті, традиційної альтернативою антипригарному покриттю буде необроблена м’яка сталь або «синя сталь», як її іноді називають. Ці сковороди недорогі, дають відмінні результати, дійсно прослужать вічність і можуть використовуватися з металевим посудом. Недоліком є ​​те, що вони вимагають деякого догляду.

Перша експлуатація сковороди

Спочатку вимийте сковороду в мильній воді, потім висушіть її і нагрійте. Використовуйте теплостойкую щітку, щоб покрити її маслом. Нагрівайте сковороду до тих пір, поки масло не почне палити, потім дайте їй охолонути, протріть і повторіть процес не менше трьох разів. Після остаточного нагрівання охолодіть, протріть і потім зберігайте до тих пір, поки не будете готові її використовувати для готування.