П’ятниця, 1 Липня, 2022

Кернес і депутати його фракції прийшли на засідання міськради без масок, просять штраф

 

На сьогоднішній сесії міської ради Харківського міського голову та декількох депутатів ХМР викрили у тому, що вони з’явилися на сесію без засобів індивідуального захисту, пише kharkovyes.com.ua. Один з депутатів звернув на це увагу і запропонував накласти на порушників карантинних заходів штраф. Що з цього вийшло розказуємо далі.

Депутат міськради Ігор Черняк закликав усіх присутніх на засіданні дотримуватися виконання постанови Кабінету міністрів України №211, за яким заборонено з’являтись без засобів індивідуального захисту, в т.ч. і без масок, у громадських місцях. Після цього депутат Черняк звернувся до поліції із проханням накласти стягнення на Кернеса і всіх депутатів, що ігнорували дотримання карантинних заходів. За власними підрахунками Черняка сума грошей, що могла б надійти до державної скарбниці через ці штрафи склала б приблизно 350 тисяч гривень.

Після погроз поліцією та штрафами депутати, що прийшли без медичних масок, все ж вдягнули їх і продовжили засідання.

Також Ігор Черняк на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив, що під час засідання йому неодноразово доводилося чути образи і зневажливі висловлювання зі сторони Президії зали засідань, зокрема і від Геннадія Кернеса. В певний момент Черняк звинуватив мера у порушенні Регламенту засідань і на знак протесту покинув залу. Все в тому ж Фейсбуці депутат жаліється на необґрунтовані видатки з міського бюджету на сфери розваг і благоустрою, про що ми детально розповімо у декількох наступних статтях.

Нагадаємо, що у своєму Телеграм-каналі міський голова Харкова поскаржився, що центральна влада в обличчі Кабміну нібито полишає регіони «один на один» із пандемією, скоротивши місцеві бюджети. Однак не дивлячись на це, міська рада продовжує виділяти сотні мільйонів на зовсім неактуальні в сьогоднішній ситуації сфери.