Субота, 31 Липня, 2021

«Карантинний конфлікт» інтересів ЖКГ і населення

Виборча політика: «Блок Кернеса – Успішний Харків»

Цієї осені 2020 року відбудуться вибори мера, Геннадій Кернес планує подавати свою кандидатуру. Це буде третій строк для міського голови, в цей період він...

Відносини «Харків та В. Зеленський»

Не секрет, що Харківська область на виборах підтримала, продемонструвала колосальну довіру до Президента України. Вже за перший рік свого правління Володимир Зеленський встиг змінити...

Підвищений рівень паніки і невизначеність з продовженням карантину і його наслідками призводить до того, що багато харків’ян притримують оплату комунальних платежів, користуючись скасуванням пені на певний термін. Також неминуче зростає кількість людей, які втратили дохід внаслідок карантинних заходів та у яких просто немає грошей.
Харківське обласне управління статистики констатує збільшення заборгованості за воду і тепло. А комунальники відчувають нестачу надходження платежів за квартплату. Далі на kharkovyes.

«На 1 березня 2020 року заборгованість мешканців регіону з оплати за газ склала 2 млрд 740,4 млн грн., опалення і гарячу воду – 3 млрд 758,3 млн грн., за холодну воду і каналізацію – 531,3 млн грн., за утримання будинків, споруд та прибудинкових територій – 384,2 млн грн., вивіз сміття – 143,8 млн грн., електроенергію – 564,7 млн ​​грн.», – констатує облстат.

Харківщина в минулі часи була завжди лідером антирейтингів, так наприклад в 2019 році за величиною боргу за житлово-комунальні послуги зайняла “почесне” друге місце по країні з розміром боргу 7,1 млрд гривень.
На 1-е березня поточного року загальна заборгованість склала 4 млрд 817 млн ​​грн. У лютому 2020 населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги 1545,0 млн.грн (88,7% нарахованих за цей період сум).

На кінець лютого 2020 заборгованість населення Харкова та регіону складала: за тепло – 3758,3 млн. грн., за газ – 2740,4 млн. грн., за електрику 564 млн. грн., за воду» – 531 млн. гривень.

І якщо зазначені послуги пов’язані з реальними фізичними енергоносіями, сировиною, то ось оплата послуг з утримання будинків пов’язана напрамую з зарплатою комунальників. Борг харків’ян за «квартплату» склав 384 млн. грн., а за вивезення сміття 143 млн. гривень.

Тому харківським комунальникам довелося осучаснюватись, почувши модне слово «флеш-моб» і в своїй галузі. Керівники районних філій КП «Благоустрій» нагадали жителям, що двірники працюють в штатному режимі і попросили своїх співробітників провести для жителів свого роду флеш-моб з нагадуванням про необхідність оплати.

«Ми працюємо для вас! Сплачуйте працю тих, які не дивлячись на карантин кожен день виходять на роботу і створюють чистоту на вулицях, у дворах і парках»

Керівники філій комунальної служби через всілякі інформаційні канали звертаються до населення з проханням своєчасної оплати».

Але харків’ян просто так не переможеш – поки всі прогнози зводяться до того, що конфліктів населення з комунальниками і комунальників з жителями за несплату побільшає.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Як вибрати кільце в подарунок

Сьогоднішній величезний асортимент виробів з дорогоцінних металів іноді грає з покупцями ювелірних магазинів злий жарт. У клієнтів буквально очі розбігаються від кількості...

Сережки для маленьких харків’янок: де і які вибрати

Сережки для дітей — окрема тема для виробників ювелірних прикрас. Це специфічні вироби, що відрізняються невеликими розмірами та певною тематикою — тварини,...

“Маю честь”: Арсен Аваков покинув пост голови МВД України

Вчора на офіційній сторінці МВС України з’явилася інформація про те, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков подав у відставку. Відповідна інформація з’явилася...

“Топовий” День Народження: найкращі вислови Геннадія Кернеса

Підозріло-хитре примруження, як в чорного кота, язик без кісток, залізний характер, моссадівська хитрість, а також «метод батога й пряника» - саме таким...

Що актуально дарувати на весілля молодятам

На щастя, закінчилася ера подарунків у вигляді ковдр і сервізів на багато персон. Не виключено, що ці атрибути будуть в радість, але...