Четвер, 23 Червня, 2022

Подробиці шокуючої смерті 6-річної дівчинки у Харківській області

Три дні тому багато де, в тому числі і у соціальних мережах, оголосили про зникнення дитини в Золочівському районі Харківської області. Пошуки тривали декілька діб, та на жаль, дівчинку знайшли вже мертвою. Подробиці цієї трагедії розповів на брифінгу начальник Головного управління Національної поліції у Харківській області Валерій Сокуренко. Далі на kharkovyes.

Учасникам пошукової операції попередньо було відомо, що дитина пішла гуляти разом із братом по околицях села, куди на час карантину батьки їх відправили до бабусі. Саме від будинку бабусі і розпочалися пошуки. За повідомленням з інших джерел стало відомо, що діти пішли гуляти у бік від будинків, брат був на велосипеді, сестра – пішки, коли ж вони мали повертатися назад брат поїхав вперед, сестра відстала і загубилась, не могла знайти дорогу. Як додають у поліції, у дівчинки був поганий зір, вона загубила свої окуляри і вийшовши на дорогу пішла у неправильному напрямку. Трафік у такій місцевості дуже слабкий, тому шанси, що її побачив би хтось із водіїв були критично низькими.

Вчора, 27 квітня о 17:00, тіло 6-річної дитини знайшли на узбіччі поруч із полем. До пошуків було залучено волонтерів, надзвичайників і гелікоптер МВС. Виявилося, що вона пройшла приблизно 8 кілометрів по сільській трасі і вибилась із сил. За висновками судмедексперта, смерть наступила приблизно о другій ночі від переохолодження. Слідів інших осіб на місці, де знайшли дівчинку, виявлено не було, також будь-яких ушкоджень на її тілі не знайшли. Повідомляється, що на момент смерті температура повітря була плюсова, проте дув сильний вітер і йшов дощ.

Валерій Сокуренко додав, що поки не будуть отримані результати усіх експертиз кримінальне провадження не закриватимуть. Однак, скоріш за все, дівчинка дійсно загубилась сама, пізніше Нацполіція виступатиме вже із остаточними висновками по інциденту.