Середа, 22 Червня, 2022

Харків отримав 14 мільйонів доларів

Харків отримав 14 мільйонів доларів траншу від Світового банку.  Навіщо місту знадобилися гроші розповість KharkovYes.

 Харківська міська рада сповістила про те, що за допомогою Світового банку місту вдалося перекласти 44 кілометри труб великого діаметру в цьому році.  Крім цього, Світовий банк погодився надати місту чотирнадцять мільйонів доларів США для продовження робіт.  Харків планує модернізувати тепломережі за два сезони: весну і осінь 2019 року.  Це допоможе максимально видалити всі ризики і провести глобальну заміну тепломереж реконструкцію, а так само оновлення.

 На останній сесії міської ради віце-мер міста Харкова заявив про те, що на поліпшення тепломагістралей було виділено понад двісті мільйонів гривень (7 мільйонів доларів США) за 2018 рік, а так само проведено найбільшу кількість робіт за всю історію Незалежності України в місті Харкові.

 Зустріч з представниками Світового банку була проведена в понеділок, третього грудня 2018 року.  Від імені міста Харкова діалог вів перший заступник мера Геннадія Адольфовича Кернеса – Ігор Терехов, а Світовий банк представляв фахівець з енергетики Санду Гидирим.

 Нагадаємо, що в даний час одне з головних реконструкційних напрямків міста – заміна труб теплопостачання, так як системи давно застаріли, і вимагали великого обсягу робіт для їх заміни.  Місто займається вирішенням цієї проблеми з січня 2017 року.  На сьогоднішній день, всі заплановані обсяги робіт з реконструкції магістральних трубопроводів міста Харкова виконані повністю.  На цьому наголосив фахівець з енергетики Світового банку Санду Гидирим.