Неділя, 22 Травня, 2022

«Приводів для паніки немає» – Кернес

«Приводів для паніки немає», – сказав мер міста Харкова.  Детальніше про воєнний стан та позицію Харківського мера щодо розпоряджень на даний період – розповість KharkovYes.

Мер міста Харкова Геннадій Адольфович Кернес розповів 28 листопада 2018 року, що в Харкові спокійне життя, немає паніки, все в нормі.  Нагадаємо, що 26 листопада в силу вступив закон про воєнний стан на території декількох областей України, в тому числі і в Харківській.

Мер заявив про те, що місто готове до будь-якого розвитку подій, а також визначив головним завданням міської влади – проводити роботу з населенням, а так само роз’яснювальні бесіди, спрямовані на пояснення суті указу президента, а так само всієї ситуації в країні в цілому.

 Геннадій Кернес також заявив, що паніка можлива лише в тому випадку, якщо населення неправильно зрозуміло указ, а так само не володіє знаннями про суть воєнного стану.

 “Ми провели сьогодні сесію Харківської міської ради, змогли звернутися до населення, виступали народні депутати, роз’яснили свою позицію. Думаю, що ніяких передумов хвилюватися немає”

 – сказав мер міста.

 Нагадаємо, раніше KharkovYes описали позицію президента, а так само мерії міста Харкова в особі міської ради.