Субота, 25 Червня, 2022

Нові вагони метро та тролейбуси

У Харкові планується повне оновлення вагонів метро, ​​а так само – обновки серед тролейбусів.  Детальніше розповість KharkovYes.

 Харкову було надано кредит інвестиційним банком Європи – терміном на 22 роки, сумою в 45 мільйонів євро.  А також, крім цього – ще один, теж на двадцять два роки, але сумою в 10 мільйонів євро.

 Гроші знадобилися місту на оновлення транспортних засобів – планується закупівля низько посаджених тролейбусів, в яких буде від однієї до двох секцій, так само, закупити нові вагони метро – які саме ще знати неможливо, оскільки, домовленостей між метрополітеном та підприємствами ще немає.  Відомо, що на оновлення громадського транспорту було виділено 400 мільйонів євро Інвестиційним банком Європи, які розподілені між 20 містами України.

 Рішення про таке розпорядження кредитами було прийнято на сесії Харківської міської ради у грудні 2018 року.  Новий рухомий склад і тролейбуси будуть куплені і дані в користування місту вже в 2019 році.

 Нагадаємо, що в цьому році було оголошено про відкриття нових тролейбусних гілок, а так само про відкриття нових станцій метро на Олексіївській лінії, запланованих на 2019 і 2020 роки.  Про це було раннє оголошено на сесії Харківської міської ради, на якій так само обговорювалося введення єдиного квитка і на не-електричний міський транспорт, яке так само заплановано на 2019 рік.

 Харківські вагони метро давно підлягають заміні, а так само, як з’ясувалося при використанні, тролейбуси виявилися досить незручними з точки зору висоти підйому для пенсіонерів і школярів.