Субота, 25 Червня, 2022

Президент про цілі на п'ять років

Президент України Петро Порошенко оголосив про заданий їм курс країни на п’ять років.  Детальніше розповість KharkovYes.

 На своїй конференції президент України оголосив, що цілями України на найближчі п’ять років є досягнення миру в країні.  Це можливо лише в разі безкомпромісного припинення війни.  А після – в мирний час, – відновлення країни в різних сферах.

 Так само, одним з найбільш пріоритетних кроків для країни є боротьба з економічною кризою та її знищення.  Це буде досягнуто при співробітництві з надійними країнами-партнерами та розвитку промисловості і бізнесу, а саме не тільки з європейськими партнерами, але і з Азією – Китаєм, Кореєю.  В Даний момент бізнесмени Харкова і Шанхая домовилися про співпрацю в сфері легкої промисловості.

 Президент Петро Порошенко підкреслив, щоб Україна змогла утвердитися в ЄС і НАТО, її заявка повинна бути побудована ідеально і без будь-яких неточностей.  Тому, заздалегідь, ще в кінці листопада, Верховна Рада України прийняла зміни в законопроект президента про те, що курс України на даний час є в блок НАТО і в ЄС на конституційному рівні, і це закріплено.  Нагадаємо, що Україна активно співпрацює з НАТО, ведуться спільні підготовки, а так само обмін досвідом і знаннями.  У листопаді 2018 року було зустріч в Харкові представників НАТО і ХОДА.

 В даний час в Україні діє військовий стан, а так само відбувається безліч змін у всіх сферах держави.