Субота, 25 Червня, 2022

У Харкові тривають компенсації по «тепловим» кредитам

Відчувати у своїй оселі тепло і комфорт – бажання кожного українця. Але, на жаль,фінансове становище наших громадян не завжди це дозволяє. Тим не менше, держава все ж таки намагається допомогти.

Як повідомляє kharkovyes.com.ua, кожне ЖК, ЖБК, ОСББ може отримати кредит на утеплення будинку, заміну теплових вікон, встановлення індивідуального опалення, встановлення сонячних батарей тощо. У 2019 році державою була продовжена Програма часткового відшкодування так званого «теплового» кредиту. На її виконання було виділено 1 млн. грн.

У місті Харкові на засіданні постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів Харківської міської ради було прийняте рішення компенсувати 20% від суми кредиту. Крім того, 20 % буде компенсовано з коштів обласного бюджету і 40 % з держави, тобто 80% суми кредиту буде компенсовано з державного бюджету. Цього року держава на фінансування теплових кредитів надала 1 млн.грн. У Харківській облраді повідомляють про те, що якщо протягом року ці кошту вичерпаються, а бажаючих взяти такий кредит збільшиться, то вони звернуться за додатковим фінансуванням.

Починаючи з 2016 року «теплими» кредитими у рамках міської програми на встановлення енергозберігаючих теплових засобів скористалися понад 30 житлових кооперативів ОСББ. Минулого року в програмі взяли участь 18 будинків, яким відшкодували близько 900 тис. грн. Самі жителі сплатили всього символічну суму на встановлення засобів енергозбереження, але зараз відчувають сбе комфортно, а головне тепло у своїх оселях. Програма «теплових» кредитів доступна кожному місту. Харків’яни зробили свій вибір і не пошкодували. Не втрачайте шансу зберегти затишок і тепло своїх домівок, дійте. За довідковою інформацією можна звернутися до будь-якого ЖКГ вашого міста.