Четвер, 23 Червня, 2022

Звинувачення в корупції всередині Харківської ОДА

Уповноважені Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики висунули свої звинувачення в бік одного з вищих чинів Харківської обласної державної адміністрації. Далі на kharkovyes.

У момент обговорення недоотримання бюджетом коштів глава підкомітету Дарина Володіна заявила про зростаючу в регіоні проблему «чорного» бізнесу, мовляв, саме через це в бюджеті спостерігається нестача коштів. Вона заявила, що після успішних рейдів СБУ на нелегальних виробників палива в Мерефі провелися розрахунки, які показали що через їх незаконну діяльність податківці недорахувалися п’яти мільйонів євро. Також Дар’я Володіна прямо вказала на факт потенційного «кумівства» в цій ситуації, нагадавши присутнім на засіданні, що співвласником компанії наполовину був рідний брат заступника голови ХОДА Олександра Скакуна.

Сам же Скакун, очікувано, не став погоджуватися з непрозорими натяками представниці комітету і сказав, що це стосується виключно його брата, а він тут не причому. За даними заявами буде проведена перевірка.