Середа, 25 Травня, 2022

Доходи Кернеса. Звідки 20 мільйонів за рік?

За даними Національного агентства з запобігання корупції дохід Харківського міського голови Геннадія Кернеса за минулий, 2019 рік склав близько 20 мільйонів гривень. Що ж, давайте докладніше розберемося звідки такі суми. Далі розповість kharkovyes.

Звертаючись до декларації, яку подав мер міста в НАЗК, переважна кількість його доходу склали дивіденди отримані з компанії «Фінекс-капітал», інші, «незначні» 1,1 мільйона гривень Кернес отримав в якості заробітної плати. На ці гроші він як і раніше знімає кімнату в популярному, особливо на акціях протесту, готелі «Національ». Також мер оплачує оренду цілих 7-ми квадратних метрів житлоплощі в одному з будинків Харкова. До інших активів відносять 11 (!) Наручних годинників різної вартості, а також різні акціонерні папери Харківобленерго і Енергозбуту.

Також зросли і накопичені грошові заощадження, роком раніше сума накопичень становила 70 мільйонів в національній валюті, тоді як зараз це вже більше 82-х мільйонів гривень. Цікавою статтею витрат є дві транзакції за медичні послуги, які Геннадію Кернесу надали в травні минулого року в Німеччині, кожна майже досягає позначки в один мільйон гривень.