П’ятниця, 24 Червня, 2022

Дочка харківського високопосадовця отримала підряд на декілька мільйонів

 

Сімейний бізнес по-харківськи. За дивним збігом обставин, підприємства, що підпорядковуються одному профільному департаменту Харківської міськради уклали договори із фірмою-підрядником, серед засновників якої фігурує член сім’ї голови цього самого департаменту. З плином часу такі новини не втрачають своєї резонансності, не зважаючи на їх велику кількість, пише kharkovyes.com.ua. Тож пропонуємо вам ознайомитись із матеріалами, що представлені нижче.

Як повідомляє «Хакрівський антикорупційний центр», посилаючись на аналітичний ресурс Сlarity-projekt.info, ТОВ «Альтернативні джерела» отримав держзамовлення від деяких комунальних підприємств міста Харкова на суму у майже 4 мільйони гривень. У антикорупційному центрі звертають увагу на те, що співзасновницею ВАТ «Альтернативні джерела» є дочка очільника Департаменту будівництва та дорожнього господарства Володимира Чумакова – Аліна Чумакова.

Серед замовників товариства є Комунальне підприємство «Харківводоканал», воно замовило будівельні матеріали на суму 2,7 мільйонів у національній валюті, це найбільша сума контракту, укладена в цей період. Інше міське підприємство – «Харківські теплові мережі» сплатить 672 тисячі гривень за послуги «Альтернативних джерел». Також декілька договорів уклало Комунальне підприємство «Шляхрембуд».

Нагадаємо, що із шляхобудівниками пов’язаний нещодавній скандал, який виник навколо мосту по проспекту Льва Ландау. Харківський довгобуд після часткової реконструкції має пошкодження на вже відремонтованих ділянках, зокрема на несучих опорах прямо під шляхопроводом. До того ж, строки повної здачі мосту неодноразово переносились, а підрядники вимагали збільшувати фінансування проекту. На сьогодні фініш робіт знову відклали на кілька місяців вперед.