Середа, 22 Червня, 2022

Слюсарева і Кучера відпрацювали. Кернесу приготуватися?

Поки Світлична з Медведчуком думають, як “зламати” першу столицю України, в їх тіні зароджується нова політична одиниця – Антон Сосницький. Втративши посади заступника командира батальйону “Слобожанщина”, після відмови їхати в зону АТО, він став лідером ГО “Антикорупційний блок учасників АТО” (по ідеї Антона тут вам нічого не повинно різати слух). (Фото №1)

Уже в ролі активіста він прославився тим, що написав заяву в НАБУ із звинуваченнями в контрабанді колишнього прикордонника і одного Президента Зеленського – Вадима Слюсарева. Наймолодший Генерал-Майор прикордонних військ Слюсарев, який стрімко набирав вагу в Харкові, “спіткнувся” про скромного активіста. Успіх? Молодець, Антон! Тоді багато говорили, що Сосницький – це “ручний активіст” Світличної та “проявляє активність” чисто в її інтересах. Але після вчорашнього фаєр-шоу під вікнами губернатора, закралися певні сумніви, адже активіст не такий дурний, щоб вирішити, що подібними показовими виступами можна “посунути” Кучера. Та й губернатора призначає президент, а це значить, що Світличній туди в будь-якому випадку дорога замовлена.

А якщо не прибирати Кучера і не вислужитися перед Світличною – навіщо? (Фото 2)

Зайдіть в Google і подивіться, як часто прізвище Сосницький звучить в інфополе. Так, так. В реаліях сучасної України – це є точною ознакою того, що людина закладає фундамент свого політичного майбутнього. Та ще з його зв’язками.

Друг президента, губернатор – хто наступний?

Хто йому може дати максимальну кількість PR-балів в Харкові? Так, Геннадій Адольфович, Вам варто приготуватися. Найближчим часом Вам можуть згадати і Новий рік харків’ян без опалення і гарячої води, і схематози з Барабашова і ще багато чого цікавого, що зробить ваш 2020 рік в рази веселіше, ніж 2019 й.

Сосницького в мери? А от не смійтеся, поки.