Субота, 25 Червня, 2022

Фельдман «привітав» Кернеса з передостаннім місцем в рейтингу мерів

Як тільки видання «Слово і Дело» опублікувало рейтинг мерів обласних міст України, цю інформацію відразу ж використав Олександр Фельдман, щоб у себе на Фейсбуці видати чергові абзаци проти Кернеса. Далі розповість kharkovyes.

Рейтинги цього інформаційно-аналітичного порталу підводять статистичні підсумки державних діячів різного рангу. Унікальний проект, в якому журналісти фіксують все оголошувані наміри керівників щодо розвитку інфраструктури міста, заходів у соціальній сфері та економічного розвитку регіону. При цьому заплановані генпланом ремонти доріг і реконструкції не враховуються, а вважаються як належними.

 Опублікована інфографіка порталу дивує. Виявляється, за рейтингом виконаних обіцянок Кернес передостанній по Україні. Що нового принципового приніс міський голова в інфраструктуру Харкова? Харків’яни помічають що йде процес впровадження єдиної електронної системи платежів в транспорті, але він ще далекий від повного впровадження. Мільйонні будиночки дідів морозів та оздоблювальні роботи існуючих обєктів  не беруться до уваги. Виконану обіцянку Кернесу зарахували тільки одну! І цією єдиною виконаною обіцянкою було відновлення бюста «кривавому маршалу» Жукову, який був повалений радикальними патріотами. Згідно з інформацією порталу менше Кернеса, тобто нічого не виконав мер Херсона.

Природно, інформацією відразу скористалися опоненти нинішнього міського голови. Обов’язковою для себе вважав відреагувати на це Олександр Фельдман, який днями раніше кинув жорсткий публічний виклик нинішньої міської влади.

Фельдман відразу ж інформацію підхопив і опублікував наступне, причому вже не соромився натякати на очікувані результати, з надією на порушення кримінальних справ.

«Одне виконана обіцянка за рік – все, що потрібно знати про ефективність мера Кернеса і довірі його справам, – написав політик на своїй сторінці в ФБ. – Харків не дарма негласно є інтелектуальною столицею України. Харків’яни вже давно зрозуміли, що крім холодних батарей і відвертого хамства на адресу своїх підлеглих і не тільки – від градоначальника чекати більше нема чого».

Народний депутат нагадав підсумки парламентських виборів на яких жителі Харкова нікого не підтримали з команди Кернеса, і зазначив, що це знак, який свідчить про реальне ставлення людей, про те, що людям набридло бачити і чути нинішню міськраду. Олександр Фельдман вважає показники минулих парламентських виборів кінцем епохи хамства і страху.

 «Одні з найвищих тарифів на комунальні послуги та проїзд в громадському транспорті, до слова, якість і тих, і інших залишають бажати кращого, гейзери гарячої води з-під землі і повна її відсутність в кранах, закладені банку під кредит на реконструкцію парку Горького будівлі , одне з яких – будівля виконкому Харківської міської ради (!!!), сотні збиткових КП і десятки мільйонів з кишень городян на будиночки дідуся морозу – список «справ» Кернеса можна продовжувати вічно. Упевнений, що незабаром всі вони стануть кримінальними», – зазначив нардеп.

І до речі. Згідно з даними рейтингу, найбільше обіцянок в 2019 році виконав мер Івано-Франківська – Руслан Марцінків. Він втілив в реальність 34 своїх обіцянки.