Субота, 25 Червня, 2022

Кернес розказав, де розміщуватимуть інфікованих, якщо не вистачатиме місця

 

Міський голова Харкова Геннадій Кернес розповів про своє відношення до потенційного збільшення жорсткості заходів, щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції, пише kharkovyes.com.ua.

Він заявив, що його команда весь час працює над вивченням усіх можливих варіантів розвитку подій і шляхів протидії загрозі. Мер підкреслив головну мету – забезпечити такі умови, щоб жителі міста якнайменше контактували один з одним, не збиралися у великі компанії та натовп. Кернес сподівається, що цифра у 50% відсотків населення, яке може перехворіти на коронавірус, не справдиться, але у будь-якому разі посилення карантинних заходів має бути виправдане.

Також, як вже було відомо до цього, на впровадження необхідних заходів Харкову треба щонайменше п’ять мільйонів доларів, заявили на засіданні створеного нещодавно Антикризового штабу. Допомогти місту закликали харківський бізнес, одним з прикладів для якого вже став Олександр Ярославський, який виділив власні кошти на боротьбу з коронавірусом у Харкові.

Також Геннадій Кернес висловився на тему того, де будуть розміщувати інфікованих у разі критичного погіршення ситуації із вільними місцями в лікарнях Харкова. Одним з перших об’єктів, який розглядають у міськраді є Палац спорту, вибір цього місця зумовлений великим простором в середині та зручною логістикою для медичних служб у районі розташування Палацу. Зазначимо, що у країнах, де спалах COVID-19 зазнав великих масштабів така практика вже існує: багато виставкових центрів, стадіонів, критих спортивних майданчиків вже переобладнали під лікарні і облаштували необхідною кількістю койок.

Сподіваємося на те, що заяви міського голови не розбігатимуться із реальністю у випадку погіршення епідеміологічної ситуації у місті.