П’ятниця, 27 Травня, 2022

Скільки отримує Терехов: мер Харкова задекларував свою зарплату

Ігор Терехов, який є Харківським мером, одержав зарплату понад чверть млн. гривень. Дане повідомлення про зміну майнового стану міського голови з’явилося 30 грудня останніми днями перед новорічними святами. Далі на kharkovyes.

У своїй декларації мер вказав своє основне місце роботи – Харківську міську раду та суму зарплати, яка становить 258 646 грн. Таку інформацію опублікували в останній день 2021 року на сайті Єдиного державного реєстру декларацій.

Зазначається, що сьогоднішній міський голова Харкова вперше декларував заробітну плату на новій посаді.

Відомо, що раніше, ще в серпні, до того, як Терехова обрали мером Харкова, він зробив велику пожертву, сума склала 394 862 грн. Ця сума була використана за цільовим призначенням. 280 тисяч гривень витратили на придбання всього необхідного обладнання для сучасного кабінету у школі для занять хімією. 

Відомо, що раніше Терехов виступив із заявою, в якій закликав усіх відомих мешканців Харкова надати посильну допомогу місцевим школам. Сам Терехов допомагає школі №36, яку закінчив, сюди він вклав гроші, щоб удосконалити шкільне обладнання, як і обіцяв раніше. Обладнання для шкільного кабінету придбали за кошти, виділені Тереховим, як пожертвування рідній школі.

Діяльність міського голови перебуває під пильною увагою громадськості та журналістів. Підсумки його роботи публікуються в інтернет-виданнях.

Для довідки

Восени минулого року 31 жовтня у Харкові проводилися вибори мера. Явка виборців була невисока, проголосували на виборах близько 300 тисяч осіб. Терехов, який працював секретарем міськради Харкова, обійшов своїх конкурентів та став мером Першої столиці України.