Субота, 25 Червня, 2022

Меру Харкова представили план зимових свят

Мер міста Харкова Геннадій Адольфович Кернес підписав указ, в якому значиться про те, що зимові свята в місті розпочнуться 23 грудня 2018 року.  Детальніше розповість KharkovYes.

 Як правило, в Харкові всі зимові свята починаються після відкриття головної ялинки міста на площі Свободи, яка, зазвичай, відкривається до дня святого Миколая – захисника всіх бідних, хворих і дітей.  Цього року Харків трохи відійшов від правила, і відкриття ялинки планується на 26 грудня (середа), о 17:00.  Після цього почнеться маса урочистостей, балів і свят по всьому місту.

 Мер міста затвердив так само, що ялинка в парку розваг і відпочинку імені Максима Горького буде відкрита в неділю 23 грудня.  Щоб «розвантажити» головну площу, в парку Горького теж буде новорічний концерт 31 грудня 2018 до 1 січня 2019 року.  На свята кличуть усіх бажаючих.

 Найбільш всіх харків’ян в ці зимові свята обрадує Палац Спорту, який запрошує всіх бажаючих будь-якого віку на новорічні вистави, на хокейні матчі юнацьких та дорослих збірних, на спектаклі …

 Геннадій Кернес затвердив своїм підписом, що зимова казка почнеться з Парку Горького 23 грудня 2018 року.  Нагадаємо, що біля кожної ялинки будуть діяти хатинки з частуваннями, чаєм і шашликом, будиночки Дідуся Мороза, пошти Санта Клауса, і так само можна буде побачити справжніх дідів Морозів та Снігуроньок на всіх площах і у всіх парках зимового Харкова.