Субота, 25 Червня, 2022

Кернес не збирається доплачувати медикам, що борються з коронавірусом

 

На вчорашньому засіданні Харківської міської ради обговорювали багато питань, одним з яких було фінансування медицини у місті. Один з депутатів міськради запитав в мера, чи буде він виділяти гроші на надбавки медикам, які працюють із пацієнтами, хворими на коронавірус, Кернес дав конкретну відповідь, пише kharkovyes.com.ua.

Він каже, що не буде призначати ніяких додаткових виплат для таких медиків, адже інфекційні лікарні, в яких вони працюють, підпорядковані Обласній адміністрації і зарплатню їм сплачують з державного бюджету, а не з міського. Після цього Геннадію Кернесу запропонували провести додаткову сесію, на якій би з’явилась можливість обговорити та затвердити можливі шляхи для призначення надбавок лікарям, однак він ніяк не прокоментував цю ініціативу і перейшов до інших питань засідання.

Той самий депутат звернув увагу і на іншу проблему – Кернес і деякі з його фракції з’явилися на засідання без масок. Згодом на депутата чекали образи і цькування зі сторони мера, через що він заявив про порушення Регламенту засідання і демонстративно покинув залу. Зрештою маски таки вдягнули.  

Нагадаємо, що на цьому ж вчорашньому засідання Харківської міської ради ухвалили рішення про виділення з бюджету міста додаткових 400 мільйонів на реконструкцію та розбудову Харківського зоопарку, в той час як медичну сферу додатково профінансували лише на 47 мільйонів, загальний бюджет медичної сфери тепер складає трохи більше 100 мільйонів гривень, що все одно в чотири рази менше, аніж виділили на зоопарк. Тож питання пріоритетів для міської влади залишається відкритим, проте, якщо довіряти «ділам» та цифрам, то можна побачити, що сфера розваг вже давно є головним пріоритетом і лишається ним навіть під час пандемії.